Apie mus

ĮMONĖ

„Solvex“ yra „Rust-Oleum“, dukterinės JAV kontroliuojančios „RPM International, Inc.“ įmonės atstovas Lietuvoje, kuris gamina inovatyvius dažus bei dangas skirtas profesionalams ir vartotojams.
„Rust-Oleum“ pagamina daugiau nei 100 milijonų gaminių per metus ir yra viena didžiausių aerozolinių dažų gamintojų pasaulyje.

Faktai:
  • Įmonė įkurta 1921 m. JAV
  • Metinė apyvarta daugiau nei 1 mlrd. USD
  • 1000 darbuotojų
  • Pagrindinis ofisas – Vernon Hilsas, Ilinojus, JAV
  • Biurai ir gamyklos 10-yje šalių
  • „RPM International“ dukterinė įmonė
Europa: orientuojamės į profesionalus

Mūsų produktai Europoje yra orientuoti į profesionalus, daug dėmesio skiriant techninei priežiūrai ir atnaujinimui – pradedant aerozoliniais dažais, kurių rezultatas pastebimas akimirksniu, ir baigiant pažangiomis dengimo sistemomis.

PRINCIPAI

Taupyti laiką, pinigus ir vengti streso

Šiuolaikinis profesionalas brangina savo laiką, o didžiausios priežiūros ir remonto darbų išlaidos dažniausiai vertinamos valandiniu atlyginimu. Mes galime padėti tiekdami produktus, kurie taupo laiką, pinigus ir stresą.

Tvarumas ir inovatyvumas
Esame įmonė, gaminanti ir prekiaujanti chemijos produktais ir suprantame, kaip svarbu tausoti aplinką, todėl atsižvelgiame į tikslinės auditorijos poreikius ir darome tai ekologiškiausiu bei inovatyviausiu būdu.

ISTORIJA

Nuo žuvų taukų iki tarptautinio pripažinimo

„Rust-Oleum“ iš individualios išaugo į pasaulinę įmonę, kurioje šiandien dirba daugiau nei tūkstantis darbuotojų. Šis nueitas kelias pasakoja įdomią istoriją apie vieno vyro ir jo sūnų nuotykius, kai Škotijoje gimęs kapitonas Robertas Fergussonas plaukdamas jūromis buvo įkvėptas rūdis apsaugančių žuvų taukų savybėmis. Nuo to ir prasidėjo kelias į tarptautinius vandenis:

1919–1921 m. – kapitonui Fergussonui pavyksta rasti tinkamą formulę žuvų taukų pagrindu pagamintam gruntui, kuris per naktį džiūsta be nemalonių kvapų. 1921 m. Naujajame Orleane jis įkuria „Anti-rust“ kompaniją, kur gimsta produktas „Wonder Product 769“.
1932 m. – Robertas Fergussonas persikelia į Čikagą ir įkuria „RUST-OLEUM Paint Co“.
1939 m. – atidaryta nauja gamykla Evanstone, Ilinojuje.
1949 m. – pirmoji didelė reklama laikraštyje „Time“. Vartotojų verslo sėkmės pradžia JAV, pagrįsta puikiu prekės ženklo pripažinimu.
1959 m. – atidaromas Europos biuras ir gamykla Harleme, Olandijoje. Oficialų gamyklos atidarymą atlieka pats Harlemo meras.
1969 m. – Europos biuras iš Harlemo persikelia į naujai pastatytą ir iki šiol veikiantį biuro ir gamyklos pastatą Rozendalyje, Olandijoje.
1983 m. – įsigyjamas prancūzų platintojas „Gachot“, kuris tampa „RUST-OLEUM France S.A.“
1991 m. – RUST-OLEUM europinį verslą įsigyja „RPM Inc.“
1992 m. – „RPM Inc.“ įsigyja „Martin Mathys N.V.“ ir vėliau susijungia su „RUST-OLEUM Europe“ verslu.
1994 m. – „RPM Inc.“ įsigija „Rust-Oleum Corporation“ (JAV verslas)
2009 m. – RUST-OLEUM atšvenčia 50-uosius savo verslo metus Europoje

Kontaktai

Telefonas: +370 61944880
El. paštas: info@solvex.lt

Visos teisės saugomos. 2023.

x
Siųsti užklausą: